Menu

Text o mně

Inspired Kitchen je blog věnovaný receptům, jejichž základem je vždy nějaká zdravá surovina. Jsou orientovaná spíš vegetariánským směrem, ale snažím se, aby byla pestrá, chutná a dala tělu to, co potřebuje. Jídlo by totiž nemělo být nuda nebo povinnost, ale také zábava a radost. Pokud vyzkoušíte můj recept, pochutnáte si na něm a ještě se po něm budete cítit dobře, je to pro mě ten nejuspokojivější výsledek, kterého můžu prostřednictvím blogu dosáhnout. 

 

Sama sbírám inspiraci z různých kuchyní. Nejvíce inklinuji k asijské, ale nebráním se chutím i arabské nebo indické kuchyně, která je mému srdíčku taky velmi blízká. Většina jídel lze připravit rychle, jednoduše a z dostupných surovin, ale najdete tu i komplikovanější a exotičtější recepty. Věřím, že si tak z nabídky vybere každý, od snídaně až po večeři.

 

A jak jsem se k vaření vůbec dostala? Vlastně mě to bavilo od malinka - nejenom vařit, ale i učit se novým technikám, experimentovat, pátrat po souvislostech a ty pak zkoušet v praxi. Vytvoření blogu bylo logickým vyústěním té kreativnější části mého já, která chtěla mít všechny recepty zdokumentované, aby bylo možné je snadno sdílet a předávat dál. 

 

Budu ráda, pokud se i vy se mnou podělíte o to, co rádi vaříte nebo poslali své rady a zkušenosti. Určitě se ráda inspiruji a vyzkouším! ♥️ 

 

Vaše 

Tereza